فيتيله...

 
درست در روزی که تصمیم می‌گیری زودتر از همیشه از خواب بیدار بشی و زودتر از همیشه بری سر کار باید اینجوری بشه...
خیلی جالبه که به مدت ۴۵ دقیقه ماشین‌ها از جاشون تکون نمی‌خوردند. خیلی جالبه که مسیر همیشگی ۲۰ دقیقه‌ای ۲ ساعت طول کشید. خیلی جالبه که صف طویلی از مسافر منتظر روشن شدن یکی از ماشین‌های پارک شده بودند و تنها صدایی که به گوش می‌رسید «دربست» بود. جالب‌تر از همه اینکه تو این هوا آدم تو جوب بیفته و با لباس و کفش خیس تو سرما بعد از ۴ ساعت موندن تو برف برگرده خونه.
 
پ.ن: امروز یه فُشِ بدِ خنده‌دار یاد گرفتم! وقتی تو کتاب‌ها حرف‌های بدبد می‌نویسند، همین می‌شه دیگه!
پ.ن: مدت‌ها بود اینقدر از تو خونه موندن لذت نبرده بودم. شاید چون نطلبیده بود، حال داد.
 

/ 6 نظر / 11 بازدید
مهران فره راز

با سلام. من مهران فره راز هستم . ۲۴ سال سن دارم و در بلوار ابوذر خيابان پيروزی تهران زندگی می کنم . من يک وبلاگ دارم که تازه درستش کردم ... وبلاگ من تشکیل شده از اخبار و اتفاقات روز دنیاکه خودم بهشون علاقه دارم ... بهتون پيشنهاد مي کنم که نوشته های منو بخونید چون جالبه... و خوشحال ميشم اگر نظری داشتيد برم بنویسید ... از دوستانی هم که به این وبلاگ سر می زنن میخوام که به وبلاگ من هم تشریف بیارن و نوشته های منو بخونن و نظرشونو در مورد نوشته های من به من بگن. با تشکر... مهران فره راز. وبلاگ من :

دريا

:|

مژده

فیتیله!

آرمان

سلام متحد. تو که به من سر نميزنی ولی من ميام بازم. اين صف طويل مسافران و ماشينهای دربسته که حس نوعدوستی مردم ايران رو به رخ جهانيان از خدا بی خبر حيوان پرست ميکشه. واقعا لذت داره وقتی راننده محترم تاکسی مياد کنار صفی که در ايستگاه تشکيل شده می ايسته و مسافر دربست سوار می کنه. حالا تو اگه الافی و می خوای خودتو سر کار بذاری شماره وردار برو شکايت کن. قربون اين آدمای نوعدوست و مهربون بشم من . ای فدا

سميه

دوستان دولتي و نيمه دولتيِ فيتيله از سر كار دارم براتون مي نويسم. ما اينجا چرخ اقتصاد و صنعت رو فعلاً در بخش خصوصي مي گردونيم تا شما از در خانه ماندن لذت ببريد !!!!!

آرمان

سلام. مشکوک چرا؟ من که در وضعيت اظهر من الشمس به سر می برم. کجا مشکوکم؟ دروغای ملت رو بر ملا می کنم بده؟